دکتر فاطمه نعمت اللهی تله ویزیت

آیا امکان لابیاپلاستی برای دختران باکره وجود دارد؟

این مورد یکی از سوالاتی که بیشتر دختران در صورت مراجعه به متخصص زنان و زایمان می پرسند در این قسمت پاسخ این سوال را خواهیم داد و مشاوره ها و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهیم .

.جهت آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر راجع به عمل لابیاپلاستی  و تکنیک های آن اینجا کلیک کنید

در گام اول باید این موضوع را بدانید که لابیاپلاستی ، یک نوع جراحی زیبایی واژن محسوب می شود که توسط لیزر برای کوچک کردن لابیا ها به کار برده می شود . در این روش ، جراحی خارج از پرده بکارت صورت می گیرد و بنابراین نوعی جراحی زیبایی خارجی واژن به حساب می آید که ارتباطی با پرده بکارت ندارد و هیچگونه آسیبی به پرده بکارت وارد نمی شود و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد .

به وسیله لابیاپلاستی ، در لابیاها ظاهر زیبایی ایجاد می شود که در برخی از دختران لابیا های آن ها ، پس از سن بلوغ بیش از حد رشد می کند و در نتیجه به دلیل بزرگی لابیاها از پوشیدن لباس های تنگ منع می شوند .
همچنین بزرگ بودن بیش از حد لابیاها باعث کاهش اعتماد به نفس در دختران شده و بزرگی لابیاها آن را آزار می دهد. در نتیجه توسط جراحی لابیاپلاستی ، این مشکل برطرف می شود ، سپس ظاهر لابیا ها کوچک و زیبا می شوند .

رفع مشکل تیرگی واژن و کشاله ران  با لیزر

بیشتر دختران از رنگ تیره ناحیه واژن خود راضی نمی باشند و این حالت باعث ایجاد درگیری ذهتنی در آن ها می شود.

در نتیجه به کمک لیزر می توان دستگاه تناسلی و کشاله ران را روشن تر کرد . بنابراین در صورتی که واژن با استفاده از لیزر سفید شود به پرده بکارت هیچ آسیبی وارد نمی شود. در نتیجه دحتران مجرد در صورتی که دارای تیرگی ناحیه وازن می باشند می توانند این روش را انجام دهند .

افرادی که تمایل به جراحی لابیاپلاستی دارند در گام اول باید در انتخاب پزشک دقت بسیار زیادی داشته باشند . متخصص و جراح زیبایی زنان در جراحی لابیاپلاستی دارای تجربه و تبحر بسیار بالایی هستند  و با استفاده از تکنیک های نوین و با روش های ایده آل و داشتن مهارت و دقت کافی می توانند عمل لابیا پلاستی را انجام دهند . در نهایت در زمینه جراحی لابیاپلاستی می توانید راهنمایی و مشاوره های لازم را از جراح و متخصص زنان و زایمان کسب نمایید .

 

مقالات مرتبط
جدیدترین مـقالات آموزشی
ساعات حضور در مطب
شنبه الی چهار شنبه: صبح ها از 8 الی 12
تلفن: 88430922-021
بالا