مقالات آموزشی

 

تله ویزیت با دکتر فاطمه نعمت اللهی

نرم افزار تله ویزیت پزشکی به‌دلیل قابلیت تمام الکترونیک خود علاوه بر ایجاد ارتباط موثر میان پزشک و بیمار، قادر است تا بزرگترین بانک اطلاعات پزشکی بیماران را در زیردسته‌‌های مختلف هر تخصص برای شما ذخیره‌سازی کند. در این سیستم به هر بیمار یک کد رهگیری اختصاص داده می‌شود. هر زمان که پزشک سوال کاربر را پاسخ دهد از طریق چندین راه ارتباطی به او اطلاع داده می‌شود. علاوه بر این، با توجه به زمان محدود پزشکان عزیز و راحتی بیماران، امکان ارسال پاسخ سوالات به‌صورت صوتی برای کاربران نیز وجود دارد.
استفاده از اپلیکیشن های مدیریت قاعدگی

استفاده از اپلیکیشن های مدیریت قاعدگی

به گفته وب‌سایت medicalnewstoday اپلکیشن‌های ردیابی قاعدگی منابعی هستند که به خانم‌ها امکان ثبت اطلاعات قاعدگیشان را می‌دهند. این اطلاعات شامل تاریخ شروع و پایان چرخه پریود، علائم قاعدگی و… است.
مزایای استفاده از اپلیکیشن های مدیریت قاعدگی

مزایای استفاده از اپلیکیشن های مدیریت قاعدگی

طی چند سال گذشته شاهد اوج‌گیری تولید اپلیکیشن‌های حوزه سلامت بوده‌ایم که عمده این محصولات کیفیت خوبی داشته‌اند.اپلیکیشن های مدیریت قاعدگی بانوان در زمینه‌ی سلامت و بهداشت زنان شروع به فعالیت کرده و خدمات متنوع و گسترده‌ای ارائه می‌دهد که به زنان کمک می‌کند تا مدیریت بیشتر و دقیق‌تری بر وضع سلامت خود داشته باشند. این اپلیکیشن ها به معنی واقعی کلمه جامع هستند و خدمات موجود در آن، ابعاد مختلفی از نیازهای ویژه زنان را پوشش می‌دهد که تقویم قاعدگی، بارداری و شیردهی سه جزء مهم آن هستند.

Trying to conceive Tracker app

چرخه خود را دنبال کنید و سریعتر باردار شوید!

FAQ پرتکرار ترین سوالات در سامانه تله ویزیت

پرتکرار ترین سوالات در سامانه تله ویزیت

نسخه و ویزیت آنلاین پزشکی چیست؟

کافی است نام پزشک موردنظر خودتان را در صفحه گوگل سرچ کنید؛ پزشک زنان و زایمان ،غدد، اطفال، متخصص پوست، روانپزشک و … . فرقی نمی‌کند. گوگل سیلی از عناوین پزشکان مختلف با مشخصات هر یک درکسری از ثانیه برایتان نمایش خواهد داد.

سامانه و اپلیکیشن تله ویزیت

با اپلیکیشن تله ویزیت در 24 ساعت شبانه روز می توانید با پزشکان متخصص ویزیت شوید.

مزیت های پزشکی از راه دور

فناوری ارتباطات این امکان را فراهم می کند تا خدمات پزشکی به مراکزی که از لـحــاظ جعـرافیـایـی از مـرکـز ارائـه دهنـده مجـزا هستند فراهم شود. ارتباط تله مدیسین معمولا از طــریــق خـطــوط تـلـفــن مـعـمــولــی بــرای انـتـقـال سیگنال‌های دیجیتالی به کمک کامپیوتر تامین مـی شـود. همچنیـن امکـانـات پیشرفته ارتباطی نظیر فیبرهای نوری، خطوط ماهواره ای و موارد مشـابـه دیگـر امکـانـات گسترده ای را در انتقال اطلاعات فراهم می کنند.
تله مدیسین و بحران ویروس کرونا: بررسی موضوعات حقوقی اصلی برای ارائه دهندگان

تله مدیسین و بحران ویروس کرونا: بررسی موضوعات حقوقی اصلی برای ارائه دهندگان

به اختصار وضعیت: همزمان با شیوع بیماری کرونا (COVID-19) ، سکوهای پزشکی از راه دور به صورت ایده آل برای هماهنگی مراقبت و به حداقل رساندن قرار گرفتن در مشکلات ، در حال افزایش پیشبرد دسترسی به مراقبت هستند.

طرح همگانی کنترل فشار خون در کشور

برای شرکت در طرح همگانی کنترل فشار خون در کشور بر روی این لینک کلیک نمایید.
پزشکی از راه دور

پزشکی از راه دور

پزشکی از راه دور (به انگلیسی: Telemedicine) به استفاده از مخابرات و فناوری اطلاعات و تکنولوژی‌های ارتباطی برای فراهم آوردن مراقبت سلامت و خدمات و حمایت از بیمار یا امدادشونده در زمانی که فاصله‌ای بین دو گروه پزشکی و گیرنده خدمات پزشکی وجود داشته باشد تعریف می‌شود.
ساعات حضور در مطب
شنبه الی چهار شنبه: صبح ها از 8 الی 12
تلفن: 88430922-021
بالا